Biyografi

Gizem Kandemir Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Gizem Kandemir kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, oynadığı dizi ve filmler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Gizem Kandemir’den söz edeceğiz. 

Gizem Kandemir Kimdir? 

  • Oyuncu.

1991 yılında dünyaya gelen Gizem Kandemir, dizi-film oyuncusudur. Lisans eğitimini Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nde tamamlayan Gizem Kandemir, bu zamana kadar çeşitli tiyatrolarda rol almıştır. Ayrıca 2018 yılında Star TV’de Babamın Günahı isimli dizide rol almıştır. Gizem Kandemir, aynı zamanda 2021’de Kazara Aşk isimli dizide Doktor Ceren rolünde oynamıştır. Güzel oyuncu Gizem Kandemir, Netflix dizisi Mezarlık’ta da Alev Gölpınar rolünde oynamıştır.

Rol Aldığı Bazı Diziler

  • 2023 – Başım Belada (TV Dizisi)
  • 2022 – Mezarlık (Alev Gölpınar) (TV Dizisi)
  • 2021 – Kazara Aşk (Doktor Ceren) (TV Dizisi)
  • 2018 – Babamın Günahı (Hizmetçi) (TV Dizisi)

Instagram hesabından da paylaşımlarda bulunan Gizem Kandemir, oyunculuk çakışmalarına da aktif olarak devam etmektedir. Başarılı oyuncu Gizem Kandemir hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • biliyo.org, Gizem Kandemir, erişim tarihi: 12 Ağustos 2023

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.