Gizem Sarı Tekin Kimdir? Evli mi? Yaşı? Boyu? Ne İş Yapıyor?

Gizem Sarı Tekin kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, ne iş yapıyor? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı önemli kişilerin yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Gizem Sarı Tekin’den söz edeceğiz.

Gizem Sarı Tekin Kimdir?

CHP İstanbul Millet Vekili Gürsel Tekin’in oğlu olan Ulaş Tekin ile evlidir. Ulaş Tekin ile 2016 yılında evlenmiştir. 14 Ocak 2018’de bir kızları olmuştur. İsmi Ela’dır. Stil ve giyinme konusunda oldukça istekli olan ve sosyal medyayı bu alanda kullanan okuyucularına çeşitli tavsiyelerde bulunan Gizem Tekin doğa renklerinin çok ilham aldığı alan olduğunu dile getirmiştir. Aynı şekilde fazla mükemmeliyetçi olduğunu dile getiren Tekin detaycı bir insan olduğunu söylemektedir. Gizem Sarı Tekin hayatı hakkında daha geniş bilgiye yer vereceğiz.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Gizem Sarı Tekin, çalışmalarına da devam etmektedir. Gizem Sarı Tekin hakkında merak edilen doğum tarihi nedir, boyu kilosu kaç gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.