Nez Demir Kimdir? Kaç Yaşındadır? Boyu Kilosu? Sevgilisi?

Nez Demir kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, oynadığı dizi ve filmler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Nez Demir’den söz edeceğiz.

Nez Demir Kimdir?

  • Oyuncu.

1987 yılında dünyaya gelmiştir. Kocaeli Gebze’de dünyaya gelmiştir. 35 Yaşındadır. Aslen Rizelidir. 3 kardeştir. Bir erkek bir de kız kardeşi vardır. Afyon Kocatepe Üniversitesi Pazarlama Bölümü mezunudur. Şu an İşletme bölümünü okumuştur. 5 yıl boyunca bankada çalışmıştır. Şu an güzellik merkezi yönetiyor ve Youtube üzerinde tanıtım ve çeşitli içerikleri paylaşmaya devam etmektedir. Kepçe kulak operasyonu olduğunu ve dudağındaki eşitliksiz için ve göz kapağındaki düşüklük nedeniyle uzun yıllar voleybol ile ilgilenmiş ve rafting yapmıştır.

Nez Demir’in Rol aldığı Yapımlar

  • Facia Üçlü (2018)
  • O İş Ben De (2019)
  • Malazgirt 1071 (2021)

Youtube 500 bine yakın, Instagram’da ise 3.4 milyon takipçiye sahip olan Nez Demir uzun yıllardır sosyal medya üzerinde paylaşım yapmaya ve içerik üretmeye devam ediyor. Çeşitli programlar düzenleyerek tanınmış kişilerin evlerini geziyor ve sinema projelerinde yer alıyor. Şimdilerde ise kendine ait güzellik merkezini işletmeye devam ediyor.

Boyu ve Kilosu?

  • Nez Demir 1.68 m boyundadır ve 58 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Nez Demir, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Nez Demir hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.