Biyografi

Göksun Çam Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Göksun Çam kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, oynadığı diziler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Göksun Çam’dan söz edeceğiz.

Göksun Çam Kimdir?

  • Oyuncu.

24 Mayıs 1982 tarihinde İzmir’de dünyaya gelen Göksun Çam, lisans eğitimini ise İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı-Tiyatro Bölümü’nde tamamlamış, sonrasında ise İlkbahar Sonbahar adlı filmde rol almıştır. Bu zamana kadar birçok dizi ve filmde rol alan Göksun Çam, çeşitli reklam filmlerinde de rol almıştır.

Göksun Çam

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Göksun Çam, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Göksun Çam hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds