Biyografi

A Spor Spikeri Çiğdem Ceylan Kimdir? Kaç Yaşında? Hangi Takımlı?

A Spor spikeri Çiğdem Ceylan kimdir, nereli ve kaç yaşında, hangi takımlı? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca “Çiğdem Ceylan”dan söz edeceğiz. 

Çiğdem Ceylan Kimdir? 

  • Spor spikeri, sunucu. 

A Spor ekranlarında Sabah Sporu isimli programda saat 07.00 ile 10.00 arasında gündemde sporla ilgili gelişmeleri aktaran Çiğdem Ceylan hakkında en çok merak edilen sorular ile karşınızdayız. A Spor ekranlarında sabah programları ile dikkatleri üzerine çeken güzel sunucu hakkında en çok merak edilen sorular arasında kaç yaşında olduğu, hangi takımı tuttuğu, estetik yaptırıp yaptırmadığı gibi konu başlıkları yer alıyor. Diğer yazılarda olduğu gibi bu yazıda da kendisi hakkında merak edilen soruların cevaplarını başlıklar halinde aşağıda sizlerle paylaşacağız: 

Kaç Yaşında? 

Yaşını söylemekten özellikle kaçınan güzel sunucu, bir videosunda kendisini genç ve dinamik hissettiğini söylemiş, olduğundan daha genç göründüğünü ifade etmiş hatta bunun genetik olduğunu ve annesinin 1964 doğumlu olmasına rağmen yüzünde en ufak kırışıklık dahi olmadığını belirtmiştir. A Spor’un sevilen spikeri yaşını söylemekten imtina etse de 1987 doğumlu yani 32 yaşında. 

Hangi Takımlı? 

Kendisi hakkında merak edilen bir diğer önemli soru ise hangi takımlı olduğu. YouTube’da kendi kanalında çektiği bir videoda bu soruya eskiden sempati duyduğu takımların olduğunu ancak ekranlarda boy göstermeye başlayınca bu sempatinin tamamen ortadan kalktığını, zaman zaman bazı Anadolu kulüplerine sempati duyduğunu ancak hiçbir takımı tutmadığını belirtmiştir. Yurt dışında ise Dortmund, Liverpool ve Napoli’yi desteklediğini, Atalanta’nın oyununu beğendiğini ve Gladbach’ın şampiyon olmasını isteğini ifade etmiştir. 

Estetiği Var mı? 

Bu soruya uzun bir süre ayıran Çiğdem Ceylan, yüzünde estetikli yerler olduğunu, burnundan başarılı bir estetik ameliyatı geçirdiğini belirtmiş, alnında ve göz çevresinde dolgu, yüzünün belirli yerlerinde ve alnında da botoks olduğunu belirtmiştir. Ayrıca estetik yaptırdığı için hiçbir pişmanlık duymadığını, bu halini çok sevdiğini ve estetiğin yüzüne tazelik kattığını belirterek bazı kişilerin estetik yaptırdığını gizlemesini de eleştirerek bunu açıklamaktan çekinmediğini de dile getirmiştir. 

Fotoğraflarını Kim Çekiyor? 

Bu soru da yine kendisi hakkında en çok merak edilen konu başlıkları arasında yer alıyor. Güzel sunucu Çiğdem Ceylan, fotoğraflarını çeken kişinin ismimi açıklamayacağını belirtirken buna gerekçe olarak da ismini açıklaması durumunda başkaları tarafından “kapılması”ndan endişe duyduğunu ileri sürmüştür. Bazı yorumlarda fotoğrafını çeken kişinin erkek arkadaşı olduğu söylense de bu bilgi kendisi tarafından doğrulanmamıştır. 

Tiktok üzerinde 40 bine yakın takipçisi bulunan Çiğdem Ceylan’ın YouTube’da ise 15 bine yakın abonesi bulunuyor. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds