Gözde Özyürek Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Evli mi?

Gözde Özyürek kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, evli mi bekar mı? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı sunucuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Gözde Özyürek’ten söz edeceğiz.

Gözde Özyürek Kimdir?

  • Sunucu.

4 Ocak 1989 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Gözde Özyürek, aslen Orduludur. Bahçelievler Süper Lisesi’nden mezun olduktan sonra lisans eğitimini ise Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Radyo ve Televizyon bölümünde tamamlamıştır. Mesleki kariyerine Kanal 7 ve Ülke TV’de başlayan Gözde Özyürek, bu kurumlarda stajyer muhabir olarak çalışmıştır. Suriye sınırında birçok canlı yayın bağlantısına katılan ve bölgedeki gelişmeleri an be an aktaran Gözde Özyürek, 2020 yılından beri de Ülke TV bünyesinde Akşama Doğru haber bültenini sunmaktadır. Gözde Özyürek evli değildir.

Boyu ve Kilosu?

  • Güzel spiker Gözde Özyürek 1.70 m boyundadır ve 64 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Gözde Özyürek, sunuculuk ve spikerlik çalışmalarına da devam etmektedir. Güzel sunucu ve spiker Gözde Özyürek hakkında merak edilen annesi babası kardeşleri kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynak:

  • binlercebilgi.com, erişim tarihi: 25 Şubat 2022
  • instagram.com, erişim tarihi: 25 Şubat 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.