Yavuz Barlas Kimdir? Kaç Yaşında? Nereli? Ne İş Yapıyor?

Yavuz Barlas kimdir, nereli ve kaç yaşında, evli mi bekar mı? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Yavuz Barlas’tan söz edeceğiz.

Yavuz Barlas Kimdir?

  • Gazeteci.

Lisans eğitimini İstanbul Üniversitesi İşletme Bölümü’nde tamamlayan Yavuz Barlas, lisans eğitimine Marmara Üniversitesi Bankacılık ve Sigortacılık Bölümü’nde devam etmektedir. Çok merak edilen sorulardan biri de Yavuz Barlas’ın kimin oğlu olduğudur ancak kendisinin Mehmet Barlas ile bir akrabalığı bulunmamaktadır. Veyis Ateş’in görevden ayrılmasının akabinde Habertürk’te genel yayın yönetmeni olarak göreve başlayan Yavuz Barlas, 20 yıla yakın süredir editörlük ve ekonomi muhabirliği yapmıştır.

Sosyal medya hesabından da paylaşımlarda bulunan Yavuz Barlas, genel yayın yönetmeni olarak da kariyerine devam etmektedir. Genel yayın yönetmeni Yavuz Barlas hakkında merak edilen aslen nereli, doğum tarihi ne gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.