GTA 5 Durduruldu Hatası

GTA 5 ‘’Durduruldu’’ hatasına neden olan birçok sorun vardır. Bunlar; oyunun klasörlerinde yer alan dosyalardan bazılarını silmeniz, ekran kartınızın desteklememesi veya daha farklı etkenler olabilir. Diğer bir konu olan ücretsiz indirmekte aynı şekilde bu hataya neden olmaktadır.

GTA 5 Durduruldu Hatası Çözümü

GTA 5 ‘’Durduruldu’’ hatasını çözmek için basit ama etkili adımlarla işimizi bitireceğiz. Bu adımları şu şekilde takip etmeniz sizlere yararlı olacaktır;

  • İlk önce Epic Games’in kendi uygulamasına giriş yapıyoruz.
  • Ardından ‘’Ayarlar’’ diyoruz ve karşımıza çıkan yerden ‘’Oyunları Yönet’’ kısmına basıyoruz. Burada yer alan üç seçenekten ilk önce ‘’Otomatik Güncellemelere İzin Ver’’ diyoruz.
  • Daha sonrasında GTA 5 butonuna basıp ‘’Otomatik Güncelleme Grand Theft Auto V’’ diyoruz. Bununla birlikte tamamıyla etkin hale getirdiğimizden emin olalım.

Bu yörüngeleri tamamladıktan sonra ise GTA 5’in yan kısmında yer alan üç noktaya tıklayıp ‘’Doğrula’’ diyoruz ve hatamızı tamamıyla çözmüş oluyoruz. Eğer bu çözüm ipuçlarından sonra sorun hala devam ediyorsa oyunu tamamıyla kaldırıp en baştan yüklemeniz daha mantıklı bir hamle olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.