Biyografi

Gülşah Aydın Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Evli mi? Oynadığı Diziler?

Gülşah Aydın kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, evli mi bekar mı? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Gülşah Aydın’dan söz edeceğiz.

Gülşah Aydın Kimdir?

  • Oyuncu.

1990 yılında dünyaya gelen Gülşah Aydın, lisans eğitimini Halkla İlişkiler Bölümü’nde tamamlamıştır. Öte yandan Sadri Alışık Kültür Merkezi’nde ve Craft Oyunculuk Atölyesinde oyunculuk üzerine eğitimler almıştır. 2005 senesinde ise Yine de Aşığım adlı dizide görev almıştır.

Mühr-ü Cin isimli korku filminde de görev alan Gülşah Aydın, aynı zamanda Show TV ekranlarında yayınlanan Bugün Yıldız Benim ve Kanal D ekranlarında yayınlanan Bana Her Şey Yakışır adlı yarışmalara da katılmıştır. Gülşah Aydın aynı zamanda reklam filmlerinde de görev almıştır. Başarılı oyuncu son olarak Beyaz TV ekranlarında yayınlanan Baharı Beklerken isimli dizide İpek karakterine hayat vermiştir.

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Gülşah Aydın 1.75 cm boyundadır ve 55 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Gülşah Aydın, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Gülşah Aydın hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Gülşah Aydın ile İlgili Aramalar

Google’da Gülşah Aydın ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; gülşah aydın kaç yaşında, gülşah aydın boyu kaç, gülşah aydın aslen nereli, gülşah aydın kimdir nerelidir, gülşah aydın oynadığı diziler, gülşah aydın instagram hesabı, gülşah aydın evli mi bekar mı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds