Hazal Çağlar Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Sevgilisi Kim? Boyu? Oynadığı Diziler?

Hazal Çağlar kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, sevgilisi kim, doğum tarihi ne? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesini ve bazı önemli dizilerde oynayan oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Hazal Çağlar’dan söz edeceğiz.

Hazal Çağlar Kimdir?

  • Oyuncu
  • Sunucu

19 Kasım 1995 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Hazal Çağlar, lisans eğitimini İstanbul Üniversitesi İşletme Bölümü’nde tamamlamıştır. Galatasaray taraftarı olan güzel oyuncu aynı zamanda Galatasaray TV’de sunuculuk da yapmıştır.

Hazal Çağlar, fanatik Galatasaraylı olduğunu sosyal medya hesaplarından da belirtmektedir. Burak Öksüzoğlu’nun Konu Sen Olunca isimli klibinde oynamıştır. Aynı zamanda Hasan Güngör Management oyuncusudur.

İlk oyunculuk deneyimini ise TRT 1 ekranlarında yayınlanan Gönül Dağı isimli dizide Asuman karakteri ile yaşamıştır. Çağlar, Gönül Dağı dizisinde belediye başkanının kızını canlandırmaktadır. Ramazan’ı seven Asuman, Ramazan’ın uçak hayalini gerçekleştirdiği takrirde kendisine bakacağını düşünmektedir.

Boyu ve Kilosu

  • Güzel oyuncu Gönül Çağlar, 1.70 boyundadır ve 56 kilodur. Ayrıca akrep burcudur.

Sevgilisi olup olmadığı ise bilinmiyor. Instagram üzerinde 50 binden fazla takipçisi bulunan Hazal Çağlar ile ilgili olarak merak edilen aslen nereli, annesi, babası kimdir gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Hazal Çağlar ile İlgili Aramalar

Google’da Hazal Çağlar ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Hazal çağlar Kimdir Hazal çağlar gs tv Hazal Çağlar hangi dizide oynadı Hazal Çağlar kaç yaşında Hazal çağlar ekşi Hazal çağlar oyuncu Hazal caglar Twitter Hazal Çağlar nereli

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.