Güncel Bilginin Adresi

Merhabalar, bugün sizlere yayın hayatına yeni başlamış bir Türkçe genel yayın sitesinden bahsetmek istiyorum. Sitenin ismi Kuzuportal. Sitede, genel kültürden güncel filmlere, tarihten sağlığa, güncel haberlerden eğitime kadar pek çok kategori mevcut. Bu kategorilerde oldukça bilgi verici, güncel ve akıcı anlatımlara sahip içerikleri bulunuyor.

Örneğin genel kültür ve turizm alanında yayımladıkları Sri Lanka makalesi Sri Lanka nerededir konusunu ele alıyor ve bu ülke hakkında pek çok bilgi veriyor. Sri Lanka’nın coğrafyası, nüfusu, ekonomisi, tarihi ve dili hakkında kısacası bu ülke hakkında pek çok bilgiye erişebiliyorsunuz. Şu ana kadar gördüğüm en detaylı yazılardan birisi Sri Lanka hakkındaki.

Öğrenciler için de oldukça faydalı bir blog. Son günlerde yayınladıkları monarşiler hakkında makale de oldukça ilgimi çekti. Bu alanda okuyan ve ihtisas yapan birisi olarak ayrımını yapmakta en çok zorlandığım konulardan birisi olan meşruti monarşi nedir konusuna aydınılık getirmişler. Siyasetle ilgileniyorsanız yada tarihi seviyorsanız kesinlikle okumanızı tavsiye edeceğim.

Kısacası Kuzuportal, kesinlikle göz atmanızı tavsiye edeceğim bir blog. Sade ve göz yormayan temasıyla da ilgimi çekti. Tamamen bilgi verme amaçlı, reklam bile barındırmayan bir web sitesi. Geliştirici ekibine başarılar diliyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

offshore hosting