Biyografi

Kardelen Kocatürk Kimdir? Aslen Nereli? Kaç Yaşında?

Kardelen Kocatürk kimdir, nereli ve kaç yaşında, evli mi? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı muhabirlerin yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Kardelen Kocatürk’ten söz edeceğiz.

Kardelen Kocatürk Kimdir?

  • Muhabir.

Lisans eğitimini İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi’nde tamamlayan Kardelen Kocatürk, ilk olarak Birgün gazetesinde editör ve muhabir olarak çalışmıştır. Sonrasında Medya Faresi isimli kuruluşta editör olarak kariyerine devam eden Kardelen Kocatürk, burada 4 ay çalıştıktan sonra Halk TV’ye transfer olmuş ve bu kurumda 3 yıla yakın bir süre haber muhabiri olarak görev yapmıştır. Ardından kısa bir süre TGRT Haber bünyesinde muhabir olarak çalışan Kardelen Kocatürk, Şubat 2023 tarihinden itibaren Sözcü TV bünyesinde muhabir olarak çalışmalarına devam etmektedir.

Instagram hesabından da paylaşımlarda bulunan Kardelen Kocatürk, muhabirlik çalışmalarına da aktif olarak devam etmektedir. Başarılı muhabir Kardelen Kocatürk hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • tr.linkedin.com, Kardelen Kocatürk, erişim tarihi: 4 Kasım 2023

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds