Biyografi

Gurur Aydoğan Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Evli mi? Oynadığı Diziler?

Gurur Aydoğan kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, sevgilisi, evli mi bekar mı? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Gurur Aydoğan’dan söz edeceğiz.

Gurur Aydoğan Kimdir?

  • Oyuncu.

8 Kasım 1988 tarihinde dünyaya gelen Gurur Aydoğan, Türk sinemasının ünlü isimlerinden olan Oya Aydoğan’ın oğludur. Lisans eğitimini ise Yeditepe Üniversitesi Sanat Yönetimi Bölümü’nde tamamlamıştır. Gurur Aydoğan, 35.5 Sanat Akademisi’nde ve Craft Oyunculuk Atölyesinde oyunculuk üzerine eğitimler almıştır.

Başarılı oyuncu Gurur Aydoğan, ayrıca Kedi Özledi ve Oyun Zamanı gibi çeşitli filmlerde görev almış, ardından da Not Defteri adlı dizide rol almıştır. Başarılı oyuncu ayrıca Kanıt: Ateş Üstünde adlı dizide görev almış, son olarak da FOX TV ekranlarında yayınlanan Sen Çal Kapımı adlı dizide Arda rolünde oynamıştır. Başarılı oyuncu Gurur Aydoğan, Başak Güröz ile evlenmiş ancak sonra boşanmıştır.

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Gurur Aydoğan 1.90 m boyundadır ve 85 kilodur.

Instagram hesabından da altif olarak paylaşımlarda bulunan Gurur Aydoğan, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Gurur Aydoğan hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Gurur Aydoğan ile İlgili Aramalar

Google’da Gurur Aydoğan ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Gurur Aydoğan, Latif Demirbağ Latif Demirbağ neden öldü Gurur Aydoğan Ayhan Aydoğan Gurur Aydoğan babası Gurur Aydoğan Hilal Altınbilek Gurur Aydoğan sevgilisi Gurur Aydoğan, Sen Çal Kapımı Gurur Aydoğan kardeşleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.