Sümeyra Koç Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi? Oynadığı Diziler?

Sümeyra Koç kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, eşi kim? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise sizlere kısaca Sümeyra Koç’tan söz edeceğiz.

Sümeyra Koç Kimdir?

  • Oyuncu.

27 Şubat 1987 tarihinde dünyaya gelen Sümeyra Koç, lisans eğitimini ise Bilgi Üniversitesi Halkla İlişkiler Bölümü’nde tamamlamıştır. Daha sonrasında ise yurt dışında eğitimler de almıştır. Yurt dışında eğitim aldıktan sonra Türkiye’ye dönmüş ve oyunculuk üzerine eğitimler almıştır. Ardından da 2013 senesinde Sana Bir Sır Vereceğim adlı dizide oyunculuk kariyerine adım atmıştır.

Galip Derviş adlı dizide de Dilek karakterini canlandırmıştır. Başarılı oyuncu Sümeyra Koç, sonrasında Kurt Seyit ve Şura adlı dizide Havva karakterine hayat vermiştir. Başarılı oyuncu Sümeyra Koç, Kara Kutu isimli dizide Zeynep; Günebakan adlı dizide Günce rolünde oynamıştır. 2018 yılında da Fazilet Hanım ve Kızları’nda Farah rolünde oynamıştır. Bir süre oyunculuğa ara veren Sümeyra Koç, ardından Sen Çal Kapımı isimli dizide Mira rolünde oynamıştır. Başarılı oyuncu Sümeyra Koç, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir.

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Sümeyra Koç 1.70 m boyundadır ve 52 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Sümeyra Koç, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Sümeyra Koç hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Sümeyra Koç ile İlgili Aramalar

Google’da Sümeyra Koç ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Sümeyra koç tv şovları sümeyra koç ekin koç’un neyi Ekin Koç Sümeyra Koç eşi Sümeyra Koç kardeşi Sümeyra Koç rönesans Demet Özdemir Sana Bir Sır Vereceğim, sümeyra koç boyu kilosu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.