A Para Sunucusu Zeynep Özkara Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi Kim?

Zeynep Özkara kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, sevgilisi kim? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı gazeteci ve spikerlerinden yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Zeynep Özkara’dan söz edeceğiz.

Zeynep Özkara Kimdir?

Turkuvaz Medya Grubu’na bağlı A Para kanalında sunuculuk yapan Zeynep Özkara, lisans eğitimini İstanbul Aydın Üniversitesi’nden 2019 yılında tamamlamıştır. A Para kanalında finans, borsa, yatırım gibi konularda uzman konukları ile gündemi değerlendirmekte ve yatırım tavsiyeleri ile izleyenleri yönlendirmektedir.

İlginizi Çekebilir:  Dilek Arıbal Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Evli mi? Oynadığı Diziler?

Sevgilisinin adı Burak Uzun’dur. Instagram’da beraber sık sık fotoğraflarını paylaşmaktadır. Instagram üzerinde ayrıca aktif olarak da paylaşımlarda bulunan Zeynep Özkara’nın bu platform üzerinde 3 binden fazla takipçisi bulunmaktadır. Zeynep Özkara hakkında merak edilen kaç yaşında, nereli, boyu kilosu gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

İlginizi Çekebilir:  Instagram Fenomeni Nisan Algam Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Zeynep Özkara ile İlgili Aramalar

Google’da Zeynep Özkara ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; zeynep özkara kaç yaşında, zeynep özkara a para, zeynep özkara sevgilisi kimdir, zeynep özkara nereli, zeynep özkara boyu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara