Elçin Ateş Ersoy Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu?

Elçin Ateş Ersoy kimdir, nereli ve kaç yaşında, doğum tarihi ne, evli mi bekar mı, boyu kaç? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı kanallarda görev yapan sunucuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Elçin Ateş Ersoy’dan söz edeceğiz.

Elçin Ateş Ersoy Kimdir?

  • Sunucu ve spiker.

Lisans eğitimini Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü’nde tamamlayan Elçin Ateş Ersoy, yüksek lisans eğitimini ise Yeditepe Üniversitesi’nde tamamlamıştır. Ocak 2011’den beridir Annelik Sanatı Dergisi’nin genel yayın yönetmeni görevini yürütmektedir.

2018 yılında Dialog İletişim’de sunuculuk ve spikerlik üzerine dersler alan Elçin Ateş Ersoy, 2019 yılında ise Başkent İletişim Bilimleri Akademesi’nde de yine spikerlik ve sunuculuk eğitimleri almıştır.

Güzel sunucu Elçin Ateş Ersoy, Ağustos 2019’dan beridir Habertürk ekranlarında yayınlanan “Sağlık ON’da” isimli programı sunmaya devam ediyor. Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Elçin Ateş Ersoy’un bu platform üzerinde 55 binden fazla takipçisi bulunmaktadır. Elçin Ateş Ersoy hakkında merak edilen boyu, aslen nereli, kilosu, eşinin kim olduğu gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Elçin Ateş Ersoy ile İlgili Aramalar

Google’da Elçin Ateş Ersoy ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; elçin ateş ersoy evli mi bekar mı, elçin ateş ersoy biyografi, elçin ateş ersoy boyu, elçin ateş ersoy aslen nereli, elçin ateş ersoy eşi kimdir, elçin ateş ersoy evli mi bekar mı, elçin ateş ersoy instagram

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.