Habertürk Sunucusu Oylum Talu Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi?

Oylum Talu kimdir, nereli ve kaç yaşında, doğum tarihi ne, boyu kaç, eşi kimdir, evli mi? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Oylum Talu’dan söz edeceğiz.

Oylum Talu Kimdir?

  • Sunucu.

9 Ağustos 1976 tarihinde İzmir’de coğrafya öğretmeni bir anne ve işletme müdürü bir babanın kızları olarak dünyaya gelmiştir. Amcası Philip Morris SA müdürü Turhan Talu’dur. Türkiye’nin ilk kadın gazetecilerinden olan Aysel Okan ise teyzesidir. Talu’nun diğer teyzesi ise arkeolog olarak görev yapmaktadır.

Lisans eğitimini Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Sinema ve Televizyon Bölümü’nde tamamlamıştır. İş adamı Mert Çelet ile 2007 yılında evlenmiş ve daha sonra boşanmıştır. Öte yandan Yetenek Sizsiniz adlı yarışmada Hülya Avşar yerine jürilik görevinde bulunmuştur. Başarılı sunucu Oylum Talu, 2013 yılında Methi Bengisu ile evlenmiş ve 2020 yılında boşanmıştır.

Habertürk ekranlarında sunuculuk yapmaya devam eden Oylum Talu, daha öncesinde Show TV, Bloomberg HT, TV 8 gibi çeşitli kanallarda da sunuculuk görevinde bulunmuştur. Talu, 2016 yılından beri Habertürk ekranlarında görev yapmaya devam etmektedir.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Oylum Talu’nun bu platform üzerinde 120 binden fazla takipçisi bulunmaktadır. Oylum Talu hakkında merak edilen aslen nereli, boyu kaç, annesi babası kimdir gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Oylum Talu ile İlgili Aramalar

Google’da Oylum Talu ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Oylum Talu boşandı mi oylum talu’nun ikizleri kaç yaşında Oylum Talu HABERTURK Oylum Talu Eren Talu kardeş mi Oylum Talu boşanıyor mü Methi Bengisu Mert Çelet Oylum Talu Methi Bengisu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: