Reyhan Nur Çalıkoğlu Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Evli mi? Oynadığı Diziler?

Reyhan Nur Çalıkoğlu kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, evli mi bekar mı, doğrum tarihi ne? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Reyhan Nur Çalıkoğlu’ndan söz edeceğiz.

Reyhan Nur Çalıkoğlu Kimdir?

  • Oyuncu.

27 Mart 1989 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Reyhan Nur Çalıkoğlu, FOX TV ekranlarında yayınlanan Savaşçı adlı dizide Ayten Hemşire rolüyle dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Başarılı isim Reyhan Nur Çalıkoğlu, oyunculuk kariyerine devam etmektedir. 31 yaşındaki Reyhan Nur Çalıkoğlu evli değildir, bekardır.

İlginizi Çekebilir:  Norm Ender Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Boyu ve Kilosu?

• Başarılı oyuncu Reyhan Nur Çalıkoğlu 1.65 cm boyundadır ve 50 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Reyhan Nur Çalıkoğlu’nun bu platform üzerinde 30 binden fazla takipçisi bulunmaktadır. Reyhan Nur Çalıkoğlu hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir, ne iş yapıyor gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

İlginizi Çekebilir:  TRT Spor Yorumcusu Fırat Günayer Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Hangi Takımı Tutuyor?

Reyhan Nur Çalıkoğlu ile İlgili Aramalar

Google’da Reyhan Nur Çalıkoğlu ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Reyhan Nur Çalıkoğlu Oynadığı diziler Reyhan Nur Çalıkoğlu reklam Reyhan Nur Çalıkoğlu yatak, reyhan nur çalıkoğlu eşi kim, reyhan nur çalıkoğlu evli mi bekar mı, reyhan nur çalıkoğlu instagram

İlginizi Çekebilir:  Esra Demirci Çoban Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi? Oynadığı Diziler?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir