Biyografi

Hakkı Özdal Kimdir? Kaç Yaşında? Nereli? Evli mi?

Hakkı Özdal kimdir, nereli ve kaç yaşında, evli mi bekar mı? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı gazetecilerin yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Hakkı Özdal’dan söz edeceğiz.

Hakkı Özdal Kimdir?

  • Gazeteci.

1975 yılında dünyaya gelen Hakkı Özdal, lisans eğitimini İstanbul Teknik Üniversitesi Malzeme ve Metalürji Mühendisliği Bölümü’nde tamamlamıştır. 1996 yılından beri Evrensel, Referans, Evrensel Kültür ve Radikal gibi gazetelerde editörlük görevinde bulunmuştur. Tecrübeli gazeteci Hakkı Özdal, şu anda ”Yeni E Dergisi”nin yazı işleri müdürü olarak görev yapmaktadır.

Twitter ve Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Hakkı Özdal, gazetecilik çalışmalarına devam etmekle beraber KRT TV’de de çeşitli programlara konuk olarak katılmaktadır. Hakkı Özdal hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynak:

  • haberler.com, (haber: Hakkı Özdal kimdir? Hakkı Özdal kaç yaşında, nereli? Hakkı Özdal hayatı ve biyografisi!, erişim tarihi: 30 Mart 2022
  • gazeteduvar.com, (haber: Hakkı Özdal Kimdir?, erişim tarihi: 30 Mart 2022)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.