Haktan Zavlak Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Haktan Zavlak kimdir, nerlei ve kaç yaşında, boyu kaç, oynadığı diziler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Haktan Zavlak’tan söz edeceğiz.

Haktan Zavlak Kimdir?

  • Oyuncu.

2001 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Haktan Zavlak, bu zamana kadar çeşitli reklam filmlerinde, film ve dizilerde rol almıştır. Bir Aile Hikayesi adlı dizide Berk rolünde oynayan Haktan Zavlak, aynı zamanda Yeşil Elma adlı dizide Erim Argun rolünde oynamaktadır. Başarılı oyuncu Haktan Zavlak, dizide Arda Adil Görgen’in yerine diziye dahil olmuştur. Haktan Zavlak, ilk olarak Uğur Okulları ve Becel gibi reklamlarda rol almış; sonrasında Coca-Cola reklamında görev almıştır.

İlginizi Çekebilir:  Şükrü Türen Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi? Oynadığı Diziler?

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Haktan Zavlak 1.78 m boyundadır ve 70 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Haktan Zavlak, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Haktan Zavlak hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir, ne iş yapıyor gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

İlginizi Çekebilir:  Sedat Ateş Kimdir ?

Haktan Zavlak ile İlgili Aramalar

Google’da Haktan Zavlak ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Haktan zavlak kimdir? Haktan zavlak kac yasinda?, Ahmet Haktan Zavlak Haktan Zavlak boy Haktan zavlak ekşi Haktan Zavlak sevgilisi Haktan Zavlak Nereli Haktan zavlak Instagram Ahmet Haktan Zavlak Instagram Ahmet haktan zavlak boy

İlginizi Çekebilir:  İlyas Yalçıntaş: Efendi Bir Sanatçı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara