Burak Ali Özkan Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Oynadığı Diziler?

Burak Ali Özkan kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, oynadığı diziler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Burak Ali Özkan’dan söz edeceğiz.

Burak Ali Özkan Kimdir?

  • Oyuncu.

2013 yılında dünyaya gelen Burak Ali Özkan, Hekimoğlu adlı dizide ilk oyunculuk deneyimini yaşamıştır. Sonrasında ise FOX TV ekranlarında yayınlanmaya başlayan Yasak Elma adlı dizide Halit Can rolünde oynamaya başlamıştır. Bu zamana kadar pek çok reklam filminde rol alan Burak Ali Özkan; Ziraat Katılım, Bingo, LC Waikiki, Pınar Beyaz ve Eti Sütburger reklamlarında rol almıştır.

İlginizi Çekebilir:  Tiktok Fenomeni Rüzgarlive Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Burak Ali Özkan 1.23 m boyundadır ve 25 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Burak Ali Özkan, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Burak Ali Özkan hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir, ne iş yapıyor gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

İlginizi Çekebilir:  Mehtap Bayrı Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi? Oynadığı Diziler?

Rol Aldığı Projeler

  • 2021 – Hekimoğlu (Barış)
  • 2021 – Yasak Elma (Halit Can)

Burak Ali Özkan ile İlgili Aramalar

Google’da Burak Ali Özkan ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Burak Ali Özkan aslen nereli, Burak Ali Özkan kimdir nerelidir, Burak Ali Özkan boyu kaç, Burak Ali Özkan kilosu, Burak Ali Özkan hangi dizilerde oynadı, Burak Ali Özkan instagram hesabı, Burak Ali Özkan boy-kilo

İlginizi Çekebilir:  Cansın Yılmaz Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Sevgilisi? Boyu?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara