Halil Sayan Kimdir? Nerelidir?

WhyShy isimli YouTube kanalında mizahi amaçlı sosyal deney ve şaka videoları ile bilinen Halil Sayan kimdir ve nerelidir?

Halil Sayan Instagram 

Halil Sayan, Marmara Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi İktisat Bölümünde öğrencidir. Kendisi aslen Amasyalıdır.

YouTube’da mizahi amaçlı yayın yapan kaliteli kanallardan olan WhyShy’ın beğenilen isimlerinden olan Halil Sayan bir videosunda Amasyalı olduğunu dile getirmiştir.

Halil Sayan, arkadaşları Recep Bozok ve Uğur Yüksek ile birlikte YouTube üzerinden çeşitli videolar yayınlayarak kendisinden sıkça söz ettirdi. Sakin tavrı ve ses tonunun ilginçliği ile kısa sürede hayran kazanan Halil Sayan, WhyShy isimli YouTube kanalının en bilindik ismi olarak karşımıza çıkmaktadır. Kendisi hakkında yapılan yorumlar ise kısaca şöyle:

İlginizi Çekebilir:  Spor Yorumcusu Gökhan Dinç Kimdir? Kaç Yaşında? Hangi Takımlı?

Ekşi Sözlük’te Halil Sayan

whyshy ekininden biri. hiç ihtimal vermiyorum ama breaking bad’in türk versiyonu çekilirse walter white’ı oynamaya en müsait isim. jessie pinkman’ı oynayacak ise

(bkz: emre çolak)
10.03.2017 00:49 susamlisakiz

WhyShy Kanalı Hakkında

WhyShy isimli YouTube kanalı, 25 Mayıs 2015 tarihinde açılmış ve açıldığı günden itibaren 135 milyonun üzerinde izlenme oranına ulaşmıştır. Kanal, 920 binden fazla da abone sayısına sahiptir. Kendilerini ise “Türkiye’de sosyal deney ve şaka videoları çekiyoruz” diyerek tanıtan kanal, kısa sürede büyük bir hayran kitlesine ulaşmış. Kanalın kısa sürede bu başarıyı yakalamasında Halil Sayan, Recep Bozok ve Uğur Yüksek gibi isimlerin yanı sıra kanalın özgün içerikler üretmesi ve izlerken güldürmesi etkili olmuştur.

İlginizi Çekebilir:  Tiktok Fenomeni Aytekin Dolaş (zodiec) Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

WhyShy Kanalına Buradan Ulaşabilirsiniz

Biz de Tozlu Mikrofon ekibi olarak kendilerine başarılar diliyor, videolarının devamını bekliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara - Eskişehir Oto Ekspertiz - Oto Ekspertiz - PCR Testi - likit - elektronik sigara - konya temizlik - Kripto Para Haberleri