Esrin Özgüler Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Evli mi? Boyu?

Esrin Özgüler kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, evli mi bekar mı, doğum tarihi ne? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin biyografisini ve bazı sunucu, manken ve modelin yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Esrin Özgüler’den söz edeceğiz.

Esrin Özgüler Kimdir?

  • Sunucu, manken, model.
İlginizi Çekebilir:  İnstagram Fenomeni Tolunay Uğurlukaya Kimdir?

7 Ağustos 1980 tarihinde Hollanda’da dünyaya gelmiştir. Lisans eğitimini Uluslararası İlişkiler Bölümü’nde tamamlayan Esrin Özgüler, aslen Eskişehirlidir. Mankenliğin yanı sıra oyunculuk ve sunuculuk da yapan Esrin Özgüler, 1.80 boyundadır. Formula F1 yarışlarına pek çok kez katılan Esrin özgüler, sosyal medyanın da fenomenleri arasındadır. 2005 ve 2020 haricinde sürekli pistlerde olduğunu ifade eden Esrin Özgüler, 80’lerin Rock müziklerini de sevdiğini ifade etmektedir.

İlginizi Çekebilir:  Bengü Gürses Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi? Oynadığı Diziler?

Instagram üzerinden de aktif olarak paylaşımlarda bulunan Esrin Özgüler’in bu platform üzerinde 60 binden fazla takipçisi bulunmaktadır. Esrin Özgüler hakkında merak edilen sevgilisi var mı, evli mi bekar mı, annesi babası kardeşleri gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

İlginizi Çekebilir:  Selinay Saf Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Ne İş Yapıyor?

Esrin Özgüler ile İlgili Aramalar

Google’da Esrin Özgüler ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; esrin özgüler kaç yaşında, esrin özgüler sunucu, esrin özgüler manken, esrin özgüler instagram hesabı, esrin özgüler evli mi bekar mı, esrin özgüler doğum tarihi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara