Halil Umut Meler Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Evli mi?

Halil Umut Meler kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, üç büyük takımdaki karnesi nasıl? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı hakemlerin yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise Halil Umut Meler’den söz edeceğiz.

Halil Umut Meler Kimdir?

  • Hakem.
İlginizi Çekebilir:  Hülya Kalebayır (Çelik) Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Eşi? Oynadığı Diziler?

1 Ağustos 1986 tarihinde İzmir’in Selçuk ilçesinde dünyaya gelen Halil Umut Meler, 2017 yılından beri FIFA kokartı takmaktadır. İlk Süper Lig maçını 18 Eylül 2015 tarihinde oynanan ve ev sahibi ekinin 2-0’lık üstünlüğü ile sona eren İstanbul Başakşehir-Akhisarspor maçıyla yönetmiştir. İlk Avrupa maçını ise Haziran 2017’de FK Vojvodina-MFK Ružomberok arasında oynanan ve 2-1 biten maçta yönetmiş, Meler bu maçta 4 sarı kart göstermiştir. Halil Umut Meler, aktif olarak hakemlik kariyerine devam etmektedir.

İlginizi Çekebilir:  Son Ye-Jin Kimdir? Yaşı? Boy? Kilo? Sevgilisi?
Halil Umut Meler

Türkiye Futbol Federasyonu’nun son zamanlarda en çok güvendiği ve süre verdiği hakemlerden olan Halil Umut Meler, derbilerde ve önemli maçlarda da düdük çalmaktadır. Halil Umut Meler hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim, evli mi bekar mı, boyu kilosu kaç gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

İlginizi Çekebilir:  Sosyal Medya Fenomeni ve Oyuncu Hazar Motan Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

kaynak: wikipedia.com, 22 Kasım 2021

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

nişan elbisesi