Hamile Kadının Aracına Saldıran Magandalar Hasan Sel ve Hüseyin Sel Kimdir? Ne İş Yapıyorlar?

İstanbul Tuzla’da emniyet şeridinde ilerlerken normal şeride geçmek isteyen Hasan Sel ve Hüseyin Sel yönetimindeki otomobil, kendilerine yol vermeyen aracın içindeki hamile kadına saldırmak istedi. Hamile araç sürücüsünün kapıları kilitlemesi üzerine hiddetlenen Hasan Sel ve Hüseyin Sel, önce aracın aynalarını kırdı daha sonra aracın üzerine çıkarak otomobili tekmeledi. Görüntüler sosyal medyada büyük tepki çekerken görüntülerdeki şahısların isimleri de gün yüzüne çıktı.

Hasan Sel ve Hüseyin Sel Kimdir?

Seydioğlu Baklava isimli bir şirketin kurucuları olan Hasan Sel ve Hüseyin Sel, Facebook hesaplarından da bu şirketlerle ilgili paylaşımlarda bulunmuşlardır.

Kısa süre sonra Facebook hesabını askıya alan Hasan Sel’in hesabını kapatmadan önceki profilinde paylaştığı resimler arasında 15 Temmuz temalı resimler ve Seydioğlu Baklava paylaşımları yer alıyordu. Hasan Sel’in profili şu şekilde:

Hasan Sel’in Facebook hesabından paylaştığı resimler arasında bir de 34 SEL 37 plakalı lüks bir araç yer alıyor. Bu araç, İstanbul’da hamile bir kadına saldırdıkları araçtan farklı. Muhtemelen 07 BSS 76 plakalı araç kiralık ya da bir başkasının aracıydı.

Hüseyin Sel

Hamile kadının aracına saldıran bir diğer kişi ise Hüseyin Sel. Facebook profilinde Seydioğlu Baklava’nın yönetim kurulu başkanı olduğu bilgisini paylaşan Hüseyin Sel, aslen Devrekani – Kastamonulu. İstanbul’da yaşayan Hüseyin Sel, hamile kadının aracına saldırılması olayında Hasan Sel ile birlikte sosyal medyanın radarına takılmıştı.

Ne Olmuştu?

Emniyet şeridinde ilerlerken polis aracını gören Hasa Sel ve Hüseyin Sel kontrolündeki araç normal şeride geçmek isterken yan şeritteki aracın yol vermemesiyle araçtan inip hamile kadına saldırmak istiyor ancak kadının araç kapılarını kilitlemesi ile şoför kapısını açamayan Hasan Sel ve Hüseyin Sel, önce aracın aynalarını kırıyor daha sonra da aracın üzerine çıkıp zıplamaya başlıyor. Korku dolu anları kameraya kaydeden hamile kadın görüntülerle beraber polise gidiyor ve söz konusu görüntüler sosyal medyada bu sabah itibariyle gündem oluyor.

Etiketler

Hasan sel, hüseyin sel, seydioğlu baklava, hsan sel nereli, hüseyin sel nereli, hasan sel ve hüseyin sel ne iş yapıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

offshore hosting - malatya haber