Hasan Demirtaş Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Hasan Demirtaş kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, oynadığı diziler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Hasan Demirtaş’tan söz edeceğiz.

Hasan Demirtaş Kimdir?

  • Oyuncu.

15 Ekim 1992 tarihinde dünyaya gelen Hasan Demirtaş, lisans eğitimini ise Ankara Üniversitesi’nde tamamlamıştır. 2010 yılından beri çeşitli tiyatro oyunlarında rol alan Hasan Demirtaş, Ankara Devlet Tiyatrosu’nda da önemli bazı oyunlarda sahne almıştır. Başarılı oyuncu sonrasında ATV ekranlarında yayınlanan ”Sen Anlat Karadeniz” dizisinde Turgut karakterine hayat vermiştir. Başarılı oyuncu Hasan Demirtaş aynı zamanda Çukur adlı dizide Avni rolünde oynamıştır. Ayrıca TRT 1 ekranlarında yayınlanan ”Türkan Hanım’ın Konağı” dizisinde rol almıştır. Hasan Demirtaş aynı zamanda ”Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz” dizisinde Rado rolünde oynamıştır.

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Hasan Demirtaş 1.80 m boyundadır ve 75 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Hasan Demirtaş, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Hasan Demirtaş hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Görsel kaynağı: https://www.yeniakit.com.tr/haber/edhoya-transfer-ustune-transfer-1530776.html

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.