İpek Arkan Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

İpek Arkan kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca İpek Arkan’dan söz edeceğiz.

İpek Arkan Kimdir?

  • Oyuncu.

1997 senesinde İstanbul’da dünyaya gelen İpek Arkan, oyunculuk eğitimlerini Tümay Özokur’da tamamlamıştır. Bunun yanında dövüş teknikleri konusunda da eğitimler almıştır. İpek Arkan aynı zamanda çeşitli reklam filmlerinde de rol almıştır. İpek Arkan aynı zamanda ”Türkan Hanım’ın Konağı” adlı dizide Neşe rolünde oynayarak ilk kamera önü tecrübesini yaşamıştır. Başarılı oyuncu İpek Arkan, ”Emanet” adlı dizide Duygu rolünde oynamıştır. İpek Arkan aynı zamanda resim ve heykelle de ilgilenmektedir.

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu İpek Arkan 1.73 m boyundadır ve 53 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan İpek Arkan, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu İpek Arkan hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

offshore hosting - malatya haber