Hasan Küçükçetin Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi? Oynadığı Diziler?

Hasan Küçükçetin kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, evli mi bekar mı, doğum tarihi ne? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Hasan Küçükçetin’den söz edeceğiz.

Hasan Küçükçetin Kimdir?

  • Oyuncu.

6 Haziran 1981 tarihinde Balıkesir’in Burhaniye ilçesinde dünyaya gelen Hasan Küçükçetin, lisans eğitimini Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümünde tamamlamıştır. İlk oyunculuk deneyimini Büyük Buluşma adlı dizide yaşayan Hasan Küçükçetin, daha sonra 5. Boyut, Maskeli Beşler, Aşk Uykusu, Acemi Cadı, Arka Sokaklar, Ezogelin , Muhteşem Yüzyıl, Kiraz Mevsimi, Yaprak Dökümü gibi çeşitli dizi ve filmlerde rol almıştır. Sonrasında Show TV’de yayınlanan Aşk Ağlatır adlı dizisinde rol almıştır. Başarılı oyuncu Hasan Küçükçetin son olarak Mucize Doktor adlı dizide Efkan rolünde oynamaktadır.

İlginizi Çekebilir:  Burcu Derya Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Evli mi? Oynadığı Diziler?

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Hasan Küçükçetin 1.90 cm boyundadır ve 87 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Hasan Küçükçetin hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir, ne iş yapıyor evli mi gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

İlginizi Çekebilir:  Zeynep Özder Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi Kim? Oynadığı Diziler?

Hasan Küçükçetin ile İlgili Aramalar

Google’da Hasan Küçükçetin ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Hasan Küçükçetin boyu Hasan Küçükçetin Yaprak Dökümü Hasan Küçükçetin eşi Hasan Küçükçetin filmler ve tv şovları Hasan Küçükçetin oynadığı Diziler Hasan Küçükçetin Mucize Doktor Hasan küçükçetin ekşi Hasan Küçükçetin Arka Sokaklar

İlginizi Çekebilir:  Abdurrahman Uzun Kimdir? Nerelidir? Kaç Yaşında

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir