Hasan Üner Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi? Oynadığı Diziler?

Hasan Üner kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, oynadığı diziler? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise sizlere kısaca Hasan Üner’den söz edeceğiz.

Hasan Üner Kimdir?

  • Oyuncu.

4 Ekim 1981 tarihinde Kayseri’de dünyaya gelen Hasan Üner, lisans eğitimini ise Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi’nde tamamlamıştır. Hasan Üner aynı zamanda at biniciliği, kickbox gibi sporlarla da ilgilenmektedir. Başarılı oyuncu Hasan Üner, özellikle Kurtlar Vadisi Pusu ve Muhteşem Yüzyıl Kösem gibi dizilerde oynadığı rollerle dikkatleri üzerine çekmiştir. Hasan Üner, ayrıca Öyle Bir Geçer Zaman ki ve Karadayı gibi dizilerde de rol almıştır. Başarılı oyuncu Hasan Üner, bu zamana kadar çeşitli dizi ve filmlerde de rol almıştır. Hasan Üner, öte yandan Urfalıyam Ezelden, Dönerse Senindir, Kayıp, Hayat Bazen Tatlıdır, Kehribar ve Söz gibi çeşitli dizilerde de rol almıştır.

İlginizi Çekebilir:  Faruk Barman Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi? Oynadığı Diziler?

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Hasan Üner 1.90 m boyundadır ve 80 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Hasan Üner, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Hasan Üner hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir, ne iş yapıyor gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

İlginizi Çekebilir:  Tiktok Fenomeni Mehmet Javeed (mehmetjaveed) Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Gerçek Adı?

Hasan Üner ile İlgili Aramalar

Google’da Hasan Üner ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Hasan Üner aslen nereli, Hasan Üner kimdir nerelidir, Hasan Üner kim nerelidir, Hasan Üner boyu kaç, Hasan Üner kilosu ne, Hasan Üner hangi dizilerde oynadı, Hasan Üner instagram hesabı, Hasan Üner evli mi bekar mı

İlginizi Çekebilir:  İnstagram Fenomeni Reşat Hacıahmetoğlu Kimdir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara