Biyografi

Hasibe Karadağ Kimdir? Aslen Nereli? Kaç Yaşında? Evli mi?

Hasibe Karadağ kimdir, nereli ve kaç yaşında, evli mi bekar mı? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı muhabirlerin yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Hasibe Karadağ’dan söz edeceğiz.

Hasibe Karadağ Kimdir?

  • Muhabir.

Lisans eğitimini İstanbul Üniversitesi iletişim Fakültesi Radyo Sinema ve Televizyon Bölümü’nde tamamlayan Hasibe Karadağ, Ekim 2015 tarihinden itibaren ihlas Haber Ajansı bünyesinde editör ve muhabir olarak çalışmalarına devam etmektedir. Tecrübeli muhabir Hasibe Karadağ, halen İhlas Haber Ajansı bünyesinde muhabirlik ve editörlük çalışmalarına devam etmektedir.

Instagram hesabından da paylaşımlarda bulunan Hasibe Karadağ, muhabirlik çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı muhabir Hasibe Karadağ hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • tr.linkedin.com, Hasibe Karadağ, erişim tarihi: 4 Kasım 2023

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds