Biyografi

Haşim Şahin Kimdir? Aslen Nereli? Kaç Yaşında? Kitapları?

Haşim Şahin kimdir, nereli ve kaç yaşında, kitapları neler? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı yazarların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Haşim Şahin’den söz edeceğiz.

Haşim Şahin Kimdir?

  • Yazar.

1978 Bolu doğumludur. Lisans eğitimini Eskişehir’de tamamlayan Haşim Şahin, yüksek lisans eğitimini ise Sakarya Üniversitesi’nde tamamlamıştır. Şahin, doktora eğitimini ise Marmara Üniversitesi’nde tamamlamıştır. 2008’e kadar Marmara Üniversitesi’nde görev yapan Haşim Şahin, 2012’de doçent; 2018’de profesör olmuştur. Sakarya Üniversitesi, Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi ve Eskişehir Anadolu Üniversitesi gibi kurumlarda da dersler vermiştir.

Haşim Şahin’in Yapı Kredi Kültür Yayınları’ndan çıkan Dervişler, Fakihler, Gaziler / Erken Osmanlı Döneminde Dinî Zümreler (1300-1400) isimli bir kitabı da bulunmaktadır. Haşim Şahin hakkında merak edilen annesi babası kim, evli mi bekar mı gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • yapikrediyayinlari.com.tr, Haşim Şahin, erişim tarihi: 4 Nisan 2023

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi