Biyografi

Şükrü Küçükşahin Kimdir? Aslen Nereli ve Kaç Yaşında? Evli mi?

Şükrü Küçükşahin kimdir, nereli ve kaç yaşında, evli mi? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı yazarların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Şükrü Küçükşahin’den söz edeceğiz.

Şükrü Küçükşahin Kimdir?

  • Yazar.

1959 yılında Erzincan’da dünyaya gelen Şükrü Küçükşahin, küçük yaşta İstanbul’a gelmiş; ilkokul ve lise eğitimini İstanbul’da tamamlamıştır. Lisans eğitimini Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik ve Halkla İlişkiler Bölümü’nde tamamlamıştır. Gazetecilik hayatına 1981 yılında üniversite öğrencisiyken Ankara Ekspres’te başlamıştır. Şükrü Küçükşahin, sonrasında Günaydın, Sabah, Hürriyet ve NTV gibi kurumlarda da çalışmıştır. Şükrü Küçükşahin aynı zamanda Hürriyet Gazetesi Ankara temsilciliği yardımcısı ve gazetenin yazarıdır. Küçükşahin, evlidir ve bir kız çocuk babasıdır.

Twitter hesabından da paylaşımlarda bulunan Şükrü Küçükşahin, İstanbul Büyükşehir Belediyesi Ankara temsilcisidir. Tecrübeli gazeteci Şükrü Küçükşahin hakkında merak edilen annesi babası kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • aydinlik.com.tr, Şükrü Küçükşahin, erişim tarihi: 4 Mart 2023

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.