Biyografi

Hatice Kolçak Kimdir? Aslen Nereli? Kaç Yaşında? Evli mi?

Hatice Kolçak kimdir, nereli ve kaç yaşında, ne iş yapıyor? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Hatice Kolçak’tan söz edeceğiz.

Hatice Kolçak Kimdir?

  • Ekonomi yazarı

İstanbul’da dünyaya gelen Hatice Kolçak, lisans eğitimini Anadolu Üniversitesi İktisat Bölümü’nde tamalamış; ayrıca yüksek lisans eğitimi de almıştır. Bir dönem mali müşavir olarak sektörde çalışan Hatice Kolçak, özellikle finans ve vergi gibi konularda uzmanlaşmıştır. Hatice Kolçak, aynı zamanda çeşitli medya kurum ve kuruluşlarında ekonomi gündemiyle ile ilgili yorumlarda bulunmakta ve bazı gazetelerde ekonomi yazarlığı yapmaktadır. Tecrübeli isim Hatice Kolçak, YouTube kanalından da ekonomiyle ilgili paylaşımlarda bulunmaktadır. Hatice Kolçak evlidir.

Twitter ve Instagram hesabından da paylaşımlarda bulunan Hatice Kolçak, çalışmalarına sosyal medya platformları ve televizyon kanalları üzerinden devam etmektedir. Tecrübeli gazeteci Hatice Kolçak hakkında merak edilen aslen nereli, kaç yaşında gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • fintechdunyasi.com, Hatice Kolçak, erişim tarihi: 4 Mart 2023

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi