Serap Doğan Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Eşi? Dizileri?

Serap Doğan kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, oynadığı dizi ve filmler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Serap Doğan’dan söz edeceğiz.

Serap Doğan Kimdir?

  • Oyuncu.

1981 yılında Erzincan’da dünyaya gelen Serap Doğan, lisans eğitimini ise Çukurova Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Oyunculuk bölümünde tamamlamıştır. İstanbul Şehir Tiyatroları oyuncusu olan Serap Doğan, bu zamana kadar birçok dizi ve filmde rol almış; birçok tiyatro oyununda da sahne almıştır. Başarılı oyuncu Serap Doğan ayrıca Blu TV platformunda yayınlanan Saklı isimli dizide rol almıştır. Serap Doğan aynı zamanda evlidir ve Bade adında bir kız çocuğu vardır.

Oynadığı Dizi ve Projeler

Sıla
Şefkat Tepe
Beşinci Boyut
Saklı

Instagram hesabından da paylaşımlarına devam eden Serap Doğan, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Serap Doğan hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

offshore hosting