Gündelik Hayat

Brain Test “Keşke Daha Adil Olsaydı” Sorusunun Cevabı Nedir?

Gerek AppStore’da gerekse Google Play Store’da en çok indirilen mobil oyunları arasında yer alan Brain Test oyununda sorulan bazı sorular gerçekten de zeka sınırlarını zorlayan cinsten olabiliyor. Daha önceki yazılarımızda Brain Test oyununda sorulan bazı sorulardan söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca “keşke daha adil olsaydı” sorusundan söz edeceğiz. 

Seviye 162: Keşke Daha Adil Olsaydı 

Brain Test oyununda 162. seviyede sorulan “keşke daha adil olsaydı” sorusunun doğru cevabı, pek çok oyuncu tarafından merak ediliyor ancak ekranda yer alan soru cümlesinde sorunun doğru cevabı bulunmuyor. Bu nedenle sorunun doğru cevabını ekrandaki objelere dokunarak bulacağız.

Sorunun Doğru Cevabı: Topları Birleştir 

Ekranın sağında yer alan çocuğun dondurmasını dondurma kutusunda büyüttükten sonra diğer dondurmaları da eşit boyuta getirdikten sonra topların hepsini eşitlenecek ve böylece bölümü geçmiş olacaksınız. 

Brain Test Nasıl Çözülür? 

Oyunda temelde dikkat edilmesi gereken en önemli nokta kelime oyunları. Aynı zamanda oyunda telefonu sallamak, yan çevirmek veya sağa sola hareket ettirmek de bir çözüm olabiliyor. Öte yandan sorunun ilk anda çözülmesi imkansız, yani ilk anda aklınıza gelen çözüm çoğunlukla doğru olmayacak. 

Diğer Sorular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.