Haydar Şişman Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu Kaç?

Haydar Şişman kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisinden söz etmiştik. Bu yazımızda ise ayrıca Haydar Şişman’dan, hayat hikayesinden, oynadığı dizi ve filmlerden söz edeceğiz.

Haydar Şişman Kimdir?

  • Oyuncu.

Haydar Şişman, Türk oyuncu, ressam. 4 Eylül 1966 tarihinde Trabzon’da dünyaya gelen Haydar Şişman, oyuncu olarak tanınmıştır. Lisans eğitimini Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Resim Bölümünde tamamlayan Haydar Şişman, aynı zamanda Kalandar Soğuğu adlı filmle ilk oyunculuk deneyimini yaşamıştır. Ayrıca Yol Kenarı adlı filmde de rol almıştır. Başarılı oyuncu Haydar Şişman, bunun yanında ödüllü bir oyuncudur. Altın Portakal Fil Festivali’nde Kalandar Sokağı adlı filmdeki rolüyle ”en iyi erkek oyuncu” rolüne layık görülmüştür.

Aynı zamanda resim sanatı ile de uğraşan Haydar Şişman, 2018 yılında Rezonans-2 isimli bir sergi de açmıştır. Başarılı oyuncu Haydar Şişman, son olarak Eşkıya dizisinde Hurşit Dere karakterine hayat vermiştir. Başarılı oyuncu Haydar Şişman, oynadığı dizilerde başarılı bir oyunculuk performansı sergilemektedir. Aynı zamanda oyunculuk çalışmalarına da aktif olarak devam etmektedir.

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Haydar Şişman 1.74 m boyundadır ve ayrıca 75 kilodur.

Şişman, ayrıca Instagram hesabından da paylaşımlar yapmaktadır. Başarılı oyuncu Haydar Şişman hakkında merak edilen eşi, annesi babası kardeşleri kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede ayrıca sizlerle paylaşacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.