Hayfa Safi Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri? Eşi?

Hayfa Safi kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, oynadığı dizi ve filmler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Hayfa Safi’den söz edeceğiz.

Hayfa Safi Kimdir?

  • Oyuncu.

25 Mayıs 1978 tarihinde 3 çocuklu bir ailenin en küçük üyesi olarak Lübnan’ın başkenti Beyrut’ta dünyaya gelen Hayfa Safi, küçük yaşlarda ailesi ile birlikte İstanbul’a taşınmıştır. Şişli Lisesi’nden mezun olan Hayfa Safi, 1994 yılında Fecr-i Ati topluluğuna dahil olarak oyunculuk kariyerine adım atmıştır. Hayat Bilgisi adlı diziyle ilk kez kameralar karşısına geçen Hayfa Safi, dizide Beton Ayşe karakterine hayat vermiş ve bu rolüyle tanınmıştır. Sonrasında ise ekranlara ara veren Hayfa Safi, 2008 yılında Yasin Tulun ile evlenmiştir.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Hayfa Safi hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim, boyu kilosu kaç gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.