Teknoloji

Haylou GT1 Kulaklık Kaç Saat Şarj Edilir?

Haylou GT1 kaç saat şarj etmek gerekir, Haylou GT1’i ne kadar süre şarj etmek lazım? Daha önceki yazılarımızda Haylou GT1 hakkındaki bazı soruların cevaplarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Haylou GT1 kulaklığın ne kadar süre şarj olması gerektiğinden söz edeceğiz.

Haylou GT1 Kulaklık Kaç Saat Şarj Edilir?

Haylou GT1, fiyat performans olarak alınabilecek en iyi bleutooth kulaklıklardan biridir. Haylou GT1’in en güzel yanlarından biri de uzun süre şarjsız gidebilmesidir. Öte yandan kısa sürede de şarj alır. Haylou GT1, kısa sürede ful şarj olabilse de kulaklığı en az 5-6 saat şarj etmelisiniz. Eğer vaktiniz varsa akşam yatarken şarja takın, sabah kalktığınızda şarjdan alabilirsiniz. Burada önemli olan nokta hiç dokunmadan 5-6 saat şarjda kalmasıdır.

Bunun yanı sıra eğer kulaklığı şarj kutusuna koyduğunuz zaman kırmızı ışık yanmıyorsa kutunun şarjı bitmiş anlamına gelir. Bunu gördüğünüz zaman kutuyu, ürünle beraber gelen USB kablo ile şarja takın. 1-2 saat süre şarj olması halinde standart bir kullanımla sizi bir gün boyunca götürebilir. Eğer 2-3 gün süreyle kullanmak istiyorsanız 5-6 saat süreyle şarj etmeniz gerekecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.