Teknoloji

Haylou GT1 Sol Kulaklık Çalışmıyor Çözümü

Haylou GT1 sol kulaklık çalışmıyor, sol kulaklıktan ses gelmiyor çözümü nedir? Daha önceki yazılarımızda Haylou GT1 kulaklıkla ilgili olarak çeşitli konu başlıklarından söz etmiştik. Bu yazımızda ise ayrıca Haylou GT1 sol kulaklık çalışmıyor sorunundan söz edeceğiz.

Haylou GT1 Sol Kulaklık Çalışmıyor Çözümü

Haylou GT1’de en kronik sorunlardan olan sol kulaklık probleminde ilk olarak kulaklığın şarj alıp almamasına bakınız. Eğer kırmızı ışık yanıyorsa sol kulaklıkta bir problem yok demektir. Eğer şarj kutusuna koyuyorsanız ve halen kırmızı aşık yanmıyorsa kulaklığı elinize alın ve şarj noktasına denk gelen demirlerin etrafını hassas bir malzeme ile temizleyin. Ayrıca şarj kutusundaki demirlerin etrafını da temizleyin. Eğer bunları yaptınız ve hala kulaklık şarj almıyorsa kulaklığın üzerime biraz baskı uygulayın. Eğer kısa bir süreliğine kırmızı ışık yanıyorsa problem ortadan kalkmış demektir.

Öte yandan kulaklığı kulağınıza taktığını zaman ses gelmiyorsa kulaklığa 10 saniyeye kadar basılı tutun ve tamamen kapatın. Daha sonra 5 saniye kadar basın ve kulaklığın tekrar aktif olmasını sağlayın. Daha sonra telefonunuzun bluetooth’unu aktif hale getirin ve bağlantıyı yeniden kurun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi