Hazal Adıyaman Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi?

Hazal Adıyaman kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, doğum tarihi ne, sevgilisi eşi var mı? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Hazal Adıyaman’dan söz edeceğiz.

Hazal Adıyaman Kimdir?

  • Oyuncu.

22 Kasım 1994 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Hazal Adıyaman, lisans eğitimini Marmara Üniversitesi’nde ‘oyunculuk’ üzerine tamamlamıştır. 2013 yılında yayınlanan Muhteşem Yüzyıl adlı dizide ilk oyunculuk deneyimini yaşayan Hazal Adıyaman, daha sonra Kalbimdeki Deniz, Bir Yusuf Masalı, Aşkın Bedeli ve Hanım Köylü gibi dizilerde de görev almıştır.

Hazal Kaya, Burak Deniz, Nejat Uygur, Zeynep Selimoğlu, Alp Akar, Reha Özcan, Yağızcan Konyalı ve Ömer Sevgi gibi önemli isimlerin yer aldığı FOX TV ekranlarında yayınlanan Bizim Hikaye adlı dizide ”Derin” karakterine hayat vermiştir. Hazal Adıyaman son olarak ATV ekranlarında Kuruluş Osman dizisinde Bizans Prensesi Adelfa karakterine hayat vermiştir.

Boyu ve Kilosu?

  • Güzel oyuncu 1.67 cm boyundadır ve 53 kilodur.

Instagram üzerinden de aktif olarak paylaşımlarda bulunan Hazal Adıyaman’ın bu platform üzerinde 250 binden fazla takipçisi bulunmaktadır. Hazal Adıyaman hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Hazal Adıyaman ile İlgili Aramalar

Google’da Hazal Adıyaman ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; hazal adıyaman’ın oynadığı diziler Hazal Adıyaman yaş Hazal Adıyaman nereli Hazal Adıyaman dizileri Hazal Adıyaman Kiraz Mevsimi Hazal Adıyaman evli mi Hazal Adıyaman kimdir Hazal Adıyaman kuruluş Osman

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.