Biyografi

Hazal Aracı Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Hazal Aracı kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, oynadığı dizi ve filmler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Hazal Aracı’dan söz edeceğiz.

Hazal Aracı Kimdir?

  • Oyuncu.

1991 yılında Eskişehir’de dünyaya gelen Hazal Aracı, dizi-film oyuncusu ve opera sanatçısı olarak bilinmektedir. Lisans eğitimini Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümü’nde tamamlamış; üniversite eğitimi esnasında opera sanatıyla tanışmış ve bu çerçevede Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Sahne Sanatları Opera Bölümü’ ne kaydolmuştur. Bu zamana kadar usta isimlerden dersler alan Hazal Aracı, aynı zamanda birçok önemli isimle de çalışma fırsatı yakalamıştır. Hazal Aracı bunların yanı sıra 2021’den beri de çeşitli dizi ve projelerde rol almaya devam etmektedir.

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Hazal Aracı 1.72. m boyundadır ve 58 kilodur.

Instagram hesabından da paylaşımlarına devam eden Hazal Aracı, oyunculuk çalışmalarının yanı sıra opera kariyerine de devam etmektedir. Başarılı oyuncu ve opera sanatçısı Hazal Aracı hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • meneksetokyay.com, Hazal Aracı, erişim tarihi: 13 Kasım 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi