Biyografi

Hazal Filiz Küçükköse Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi? Oynadığı Diziler?

Hazal Filiz Küçükköse kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, evli mi bekar mı, hangi dizilerde oynadı, doğum tarihi ne? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Hazal Filiz Küçükköse’den söz edeceğiz.

Hazal Filiz Küçükköse Kimdir?

  • Oyuncu.

9 Şubat 1988 tarihinde Mersin’de dünyaya gelen Hazal Filiz Küçükköse, lise eğitimini Ankara’da tamamlamıştır. Lisans eğitimini Kırıkkale Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Biyoloji Bölümü’nde başlayan Hazal Filiz Küçükköse, ardından da Ankara Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi Kimya Bölümü’nde devam etmiştir. Başarılı oyuncu Hazal Filiz Küçükköse, özel dersler almış ve oyunculuk kariyerine adım atmıştır.

İlk oyunculuk deneyimini Emir’in Yolu adlı dizide yaşayan Hazal Filiz Küçükköse, 2015 senesinde ise Kara Sevda adlı dizide Zeynep Soydere karakterinde oynamış ve büyük beğeni toplamıştır. Deniz Yıldızı, Günahkar, Kalbim Seni Seçti gibi çeşitli dizilerde oynayan Hazal Filiz Küçükköse, 2014 senesinde Tuan Tunalı ile evlenmiş ardından 2018 yılında boşanmışlardır.

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Hazal Filiz Küçükköse 1.72 cm boyundadır ve 54 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Hazal Filiz Küçükköse hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir, ne iş yapıyor gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Hazal Filiz Küçükköse ile İlgili Aramalar

Google’da Hazal Filiz Küçükköse ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Tuan Tunalı Deniz Küçükköse Hazal Filiz Küçükköse aldattı Hazal Filiz Küçükköse sevgilisi Hazal Filiz Küçükköse ikizi Hazal Filiz Küçükköse Dizileri Hazal Filiz Küçükköse eşi Hazal Filiz Küçükköse kimdir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds