A Haber’in Seçim Analisti Dediği Kenan Demir Kimdir? Nerelidir?

A Haber’de seçim analisti olarak lanse edilen Kenan Demir aslında kim? Nereli? A Haber’in canlı yayında seçim analisti olduğu bilgisini verdiği Kenan Demir nereli? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca “Kenan Demir”den söz edeceğiz. 

Kenan Demir Kimdir? 

A Haber’in iddiasına göre Amerika Birleşik Devletleri’nde yaşayan ve seçim analisti olduğu iddia edilen Kenan Demir, ABD’nin North Carolina eyaletindeki Sultan Kebap isimli bir mekanın sahibi. 

A Haber’in seçim analisti dediği Kenan Demir’in hayat hikayesi ise çok daha farklı. Kenan Demir, küçük yaşta bir basketbolcu tarafından evlat edinilmiş ve hayatına Amerika Birleşik Devletleri’nde devam etmiş. 

HAYAT HİKAYESİ

Tokat’ta dünyaya gelen Kenan Demir, henüz 12 yaşındayken ailesi ile birlikte İstanbul’a taşındı. Burada bir bakkalda çırak olarak işe başlayan Kenan Demir, o dönemde Efes Pilsen forması giyen Chris Corchiani arasında bir bağ kurulmuş ve Efes Pilsen’li oyuncu, Kenan Demir’in hayatının çok zor şartlar altında çalıştığını ve bu nedenden dolayı okuluna devam etmekte güçlük çektiğini görmüş ve Kenan Demir’in ailesine, Demir’i evlatlık edinmek için başvuruda bulunur. Uzun bürokratik işlemler sonucunda Chris Corchiani ile eşi Kenan Demir’i evlatlık olarak edinir. Kenan Demir, yeni ailesiyle birlikte Avrupa’yı gezer ve daha sonra Amerika Birleşik Devletleri’ne yerleşir. 

Kenan Demir daha sonra Tokat’tan milletvekili olmak için çalışır ancak bu çabası sonuç vermez.

Geçtiğimiz günlerde A Haber’in seçim analisti olarak verdiği Kenan Demir, ODA TV’nin haberine göre Amerika Birleşik Devletleri’nin North Carolina eyaletinde Sultan Kebap isimli bir mekanın sahibi. 

Kaynak: ODA TV 


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: