Batuhan Aydar Kimdir? Yaşı? Boyu? Oynadığı Diziler?

Batuhan Aydar kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, oynadığı diziler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Batuhan Aydar’dan söz edeceğiz.

Batuhan Aydar Kimdir?

  • Oyuncu.

9 Ağustos 1990 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Batuhan Aydar, lisans eğitimini ise Anadolu Üniversitesi Kamu Yönetimi Bölümü’nde tamamlamıştır. Başarılı oyuncu Batuhan Aydar, bu zamana kadar birçok dizi ve filmde görev almıştır. Batuhan Aydar, son olarak Yalaza ve Tövbeler Olsun adlı dizilerde rol almıştır. İlişkiler, Ayşecik, Evimiz Olacak mı ve Ötesiz İnsanlar adlı dizilerde rol almıştır.

İlginizi Çekebilir:  Nalet Bebe: Ömer Başdoğan Kimdir?

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Batuhan Aydar 1.75 m boyundadır ve 70 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Batuhan Aydar, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Batuhan Aydar hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir, ne iş yapıyor gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

İlginizi Çekebilir:  Birce Kirkova Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi? Oynadığı Dizi ve Filmler?

Batuhan Aydar ile İlgili Aramalar

Google’da Batuhan Aydar ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Batuhan Aydar eşi Batuhan Aydar Kimdir Batuhan Aydar Kaç yaşında Batuhan aydar Instagram Batuhan Aydar babası Kimdir Batuhan Aydar yaş Sercan Badur Batuhan Aydar Boyu, batuhan aydar aslen nerelidir.

İlginizi Çekebilir:  Pozitif’ten Elif Cemal Kimdir? Ne İş Yapıyor?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara