Biyografi

Nazlıcan Elestekin Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Evli mi?

Nazlıcan Elestekin kimdir, nereli ve kaç yaşında, evli mi bekar mı, boyu kaç? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Nazılcan Elestekin’den söz edeceğiz.

Nazlıcan Elestekin Kimdir?

  • Sunucu

1992 yılında dünyaya gelen Nazlıcan Elestekin, Adana Demir Spor Kulübü’nü dijital medya sorumlusudur. Özel Bilkent Lisesi’nden mezun olduktan sonra ABD’deki Santa Monica College’da Reklam ve Marka eğitimi gören Nazlıcan Elestekin, ABD’de 6 yıl kaldı ve aynı zamanda Fransızca eğitimi için Paris’te 1 yıl geçirdi. Nazlıcan Elestekin, 2013 yılında Londra’da Miss Turkey adaylarından biri olarak Türkiye’yi Top Model Worldwide’da temsil etmiştir. Ekim 2021’den beri spor sektöründe çalışmalarda bulunmaktadır. Bu zamana kadar NTV, TRT ve CNN bünyesinde çeşitli görevlerde bulunan Nazlıcan Elestekin, Ağustos 2022’den beri Adana Demir Spor Kulübü’nün dijital medya sorumlusu olarak görev yapmaktadır.

Instagram hesabından da paylaşımlarına devam eden Nazlıcan Elestekin, kariyerini ADS kulübünde sürdürmektedir. Nazılcan Elestekin hakkında merak edilen aslen nereli, boyu kaç, evli mi bekar mı gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • linkedin.com, Nazlıcan Elestekin, erişim tarihi: 9 Kasım 20227
  • Vatan Gazetesi (Cengiz Han Kaya), erişim tarihi: 9 Kasım 2022 (w/instagram)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi