Hikmet Öztürk Kimdir? Kaç Yaşında? Nereli? Evli mi?

Hikmet Öztürk kimdir, nereli ve kaç yaşında, evli mi bekar mı? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı spikerlerin yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Hikmet Öztürk’ten söz edeceğiz.

Hikmet Öztürk Kimdir?

  • Spiker.

Hikmet Öztürk, 10 Ağustos tarihinde dünyaya gelmiştir. A Haber’in popüler simalarından olan Hikmet Öztürk, uzun yıllar haber spikeri, moderatör ve sunucu olarak Turkuvaz Medya Grubu’nda çalışmaktadır. Babası inşaat ustası Aziz Bey’dir. Aslen İzmir Seferihisarlı olan Hikmet Öztürk, 4 kardeştir. Daha öncesinde Yeni Asır gazetesinde çalışan Hikmet Öztürk, uzun yıllardır medya sektöründe yer almaktadır.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Hikmet Öztürk’ün bu platform üzerinde 3 binden fazla takipçisi bulunmaktadır. Sosyal medya hesabından sık sık mesleği ve ailesi ile ilgili, özellikle de annesi ve babası ile ilgili paylaşımlar yapmaktadır. Hikmet Öztürk’ün annesi ve babası sağdır. Başarılı spiker, moderatör ve sunucu Hikmet Öztürk hakkında merak edilen doğum yılı, evli mi bekar mı, boyu kilosu kaç gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynak:

  • haberler.com, erişim tarihi: 11 Mart 2022
  • kimnereli.net, erişim tarihi: 11 Mart 2022
  • instagram.com/hikmetozturk35/, erişim tarihi: 11 Mart 2022
  • twitter.com/hikmetozturk, erişim tarihi: 11 Mart 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

yabancı dizi izle