Biyografi

Hilal Köylü Kimdir? Aslen Nereli? Kaç Yaşında? Ne İş Yapıyor? Evli mi?

Hilal Köylü kimdir, nereli ve kaç yaşında, ne iş yapıyor? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı gazetecilerin yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Hilal Köylü’den söz edeceğiz.

Hilal Köylü Kimdir?

  • Gazeteci.

Lisans eğitimini Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesi’nde tamamlayan Hilal Köylü, meslke hayatına Radikal Gazetesi’nde 1996 yılında başlamış; bu kurumda daha çok sağlık, kültür, eğitim ve siyaset haberleri yapmıştır. 2002-2003’te aynı gazetede dış politika muhabiri olarak görev yapan Hilal Köylü, sonrasında Dışişleri Bakanlığı ve Cumhurbaşkanlığı muhabiri olarak çalışmıştır. Bu zamana kadar Habertürk, DW, Anka, 24 Saat gibi medya kurumlarında çalışmış; sonrasında Serbestiyet’te görev almaya başlamıştır.

Twitter ve Instagram hesabından da paylaşımlarda bulunan Hilal Köylü, gazetecilik çalışmalarına Serbestiyet bünyesinde devam etmektedir. Tecrübeli gazeteci Hilal Köylü hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim, evli mi bekar mı gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • gazeteilksayfa.com, Hilal Köylü, erişim tarihi: 17 Nisan 2023

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds