Nova Prospekt Can Yavuz Kimdir? Kurgu mu?

Can Yavuz Nova Prospekt adlı youtube kanalında mistik konularda videolar çekmeye başladığından itibaren takipçileri katlanarak artmış ve abone sayısı 2 milyona yaklaşmıştır. Filmlerde de rol oynayan Can Yavuz videoları üst düzey gerilim ve paranormal aktivitelerle dolu olduğu için korku filmi ayarında bir seri haline gelmiştir. Bizim halkımız da bu tür paranormal aktivitelere çok meraklı olduğundan dolayı videoları patlamıştır. Zaten kendisi de anlattığı videoda Youtube üzerinde hep eğlence videosu olduğu için tersinden vurmak için bu çeşit videolar çekmeyi istediğini anlatmıştır. İlk videoları oyun oynanış videoları ile fazla ilgi görmese de, sonrasında bu tür videolar adeta bir dönüm noktası olmuş. Gittikleri yerlerden hikayeler üretilmiş. Kameraman ve bir diğer arkadaşıyla beraber olayları ortaya çıkarmak için daha profesyonel bir ekip kurmuştur.

Can Yavuz 31 Temmuz 1995 doğumludur. Yaşı çok merak edilen bir konudur. Bunun sebebi genç görünüşünden yaşının 20’li sayılarda olduğu belli ve bu derece bir cesaret göstererek videoları çekmesi merak konusu olmuştur.

2018 yılında korku-gerilim olaylarında ilgi gördüğünden dolayı bununla alakalı Kapalak Kızı adında bir film çekmiştir.

Videoların Hepsi Kurgu

Kendisi videolarının kesinlikle kurgu olmadığını iddaa etse de videoları dikkatli bir şekilde izlediğinizde kendi kendilerine verilen bir velvele ile kurgulanmış bir cast ürünü olduğu açıktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: