Hülya Kalebayır (Çelik) Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Eşi? Oynadığı Diziler?

Hülya Kalebayır Çelik kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, oynadığı diziler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Hülya Kalebayır Çelik’ten söz edeceğiz.

Hülya Kalebayır Çelik Kimdir?

  • Oyuncu.
İlginizi Çekebilir:  Gaye Gürsel Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Evli mi? Oynadığı Diziler?

1969 tarihinde Diyarbakır’da dünyaya gelen Hülya Kalebayır Çelik, lisans eğitimini Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro bölümünde tamamlamıştır. Bu zamana kadar birçok dizi ve filmde görev alan Hülya Kalebayır Çelik, Lemi Çelik ile 1995 yılında evlenmiş ancak 2012 yılında boşanmıştır; çiftin Su adında bir kız çocukları dünyaya gelmiştir. Başarılı oyuncu son olarak Arka Sokaklar adlı dizide Ayla Soylu rolünde oynamıştır. Başarılı oyuncu Hülya Kalebayır Çelik, halen oyunculuk kariyerine devam etmektedir.

İlginizi Çekebilir:  Mustafa Esenkal Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Hülya Kalebayır Çelik ile İlgili Aramalar

Google’da Hülya Kalebayır Çelik ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Hulya_ Kalebayır Çelik Instagram Arka Sokaklar Ayla Arka Sokaklar eski Ayla kim Hülya Kalebayır Çelik gençliği Hülya Kalebayır Çelik Kimdir Hülya Kalebayır Çelik boyu Hülya Kalebayır Çelik eşi Arka Sokaklar Ayla kim

İlginizi Çekebilir:  Damla Canbaz Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Oynadığı Diziler?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara