İpek Yaylacıoğlu Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi? Oynadığı Diziler?

İpek Yaylacıoğlu kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, oynadığı diziler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca İpek Yaylacıoğlu’ndan söz edeceğiz.

İpek Yaylacıoğlu Kimdir?

  • Oyuncu.

31 Temmuz 1984 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen İpek Yaylacıoğlu, lisans eğitimini ise Bilgi Üniversitesi Reklamcılık bölümünde tamamlamıştır. Bu zamana kadar çeşitli dizi ve filmlerde görev alan İpek Yaylacıoğlu, Hakan Usta ile evlidir. Özellikle Kardeş Payı dizisinde oynadığı Eda karakteriyle dikkatleri üzerine çekmeyi başaran İpek Yaylacıoğlu, aynı zamanda Arka Sokaklar adlı dizide Pınar karakterine hayat vermiştir. Başarılı oyuncu İpek Yaylacıoğlu, halen oyunculuk çalışmalarına devam etmektedir.

İlginizi Çekebilir:  Cemal Abdül Nasır Kimdir?

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu İpek Yaylacıoğlu 1.66 m boyundadır ve 55 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan İpek Yaylacıoğlu, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu İpek Yaylacıoğlu hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir, ne iş yapıyor gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

İlginizi Çekebilir:  Tiktok Fenomeni Şeyda Küçükay (sydkucukay) Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

İpek Yaylacıoğlu ile İlgili Aramalar

Google’da İpek Yaylacıoğlu ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Hakan Usta kimdir İpek Yaylacıoğlu Boyu İpek Yaylacıoğlu Kavak Yelleri İpek Yaylacıoğlu kimdir İpek Yaylacıoğlu Instagram İpek Yaylacıoğlu Arka Sokaklar İpek yaylacıoğlu kaç yaşında Hakan Usta İpek Yaylacıoğlu, İpek Yaylacıoğlu boy kilo, İpek Yaylacıoğlu eda

İlginizi Çekebilir:  Alayça Öztürk Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Evli mi? Oynadığı Diziler?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara